Selamat Datang! Witamy w Malezji!

Malezja w Azji Południowo-Wschodniej ma wiele twarzy: miejska dżungla i tropikalny las deszczowy, bujne plantacje zielonej herbaty i olśniewający podwodny świat, samotne plaże z palmami i kolorowa sztuka uliczna – Malezja to wyjątkowa różnorodność!

Dodaj do tego egzotyczną kuchnię, fascynującą, starożytną kulturę, przyjaznych mieszkańców i wspaniałe krajobrazy czekające na odkrycie i przeżycie wielkiej przygody – i voilà, masz składniki na niezapomnianą podróż marzeń.

Malezja jest prawdziwym rajem dla miłośników zwiedzania, poszukiwaczy dzikiej przyrody, wielbicieli słońca i plażowania, pasjonatów sportów wodnych, trekkingu i innych aktywności na świeżym powietrzu, a także dla ekoturystów.

Wyrusz w ekscytującą podróż do kraju pełnego kontrastów, który wciąż jest uważany za prawdziwy obraz całej Azji Południowo-Wschodniej i zanurz się w wyjątkowym malajskim stylu życia.

Odkryj całą Azję w jednym kraju, odkryj w Malezji prawdziwą Azję!

Wśród pracowników biur podróży, którzy z sukcesem ukończą nasze szkolenie, 3 wylosowane osoby będą miały okazję osobiście przekonać się o zaletach Malezji podczas wyjazdu edukacyjnego.

Oczywiście będzie on zrealizowany dopiero wówczas, gdy granice Malezji zostaną ponownie otwarte dla międzynarodowych przylotów